Чи матиме Путильська музична школа нове ім’я?

Чи матиме Путильська музична школа нове ім’я? Відбулося IV засідання педагогічної ради КЗ «Путильська музична школа». На ньому розглянули питання «Про присвоєння Путильській музичній школі імені братів Джімерів». Це питання було винесено на громадські слухання у районі та в області, і ось викладачами музичної школи на засіданні педагогічної ради прийнято рішення про присвоєння Путильській музичній школі імені братів Джімерів. У голосуванні взяли участь 30 викладачів музичної школи, з яких 27 проголосували «за» і лише 3 викладачі утрималися.

У тривале та емоційне обговорення цього питання включилися усі педагогічні працівники, які у своїх виступах підтримали пропозицію присвоєння музичній школі імені братів Джімерів, розповідали про мистецький зліт, професійність Володимира та Юрія Джімерів. Особливо вразили виступи молодих викладачів, яким довелося працювати лише з Юрієм Марковичем, але вони знають його твори, адже три посібники з творами Володимира Джімера рекомендовані для навчання студентам музичних вишів. Володимир Джімер також створив оркестр народної музики «Полонина», якому ще при його житті присвоєно звання «народний аматорський».

Крім того, на засіданні педагогічної ради було заслухано про результати участі учнів в обласних конкурсах, фестивалях та теоретичних олімпіадах, про результати проведення концертів в школах району з метою популяризації музичного мистецтва. Говорили про підготовку учнів-вокалістів до участі в обласному конкурсі «Пісенний вернісаж» та про підсумки роботи музичної школи за третю чверть. Викладач Р. Іванишен провів відкритий урок-лекцію на тему: «М. Леонтович –незабутня і драматична постать в українській музиці».