VI Фольклорно - етнографічне свято «Три криниченьки»

У селі Киселиці Путильського району уже вшосте відбулося VI фольклорно-етнографічне свято «Три кринички».

Під відкритим небом присутні слухали гуцульську музику. Настоятель Свято-Миколаївської церкви, протоієрей Василій та настоятель Свято-Георгіївської церкви отець Іван провели молебень за здоров’я людей, освятили воду в криницях, вшанували хвилиною мовчання пам'ять про українських синів, які загинули, захищаючи нашу державу. У рамках свята діяла благодійна акція на підтримку раненого бійця АТО Івана Шкеула.

Гостей привітали зі святом перший заступник голови Путильської райдержадміністраці Михайло Ямницький, голова села Киселиці Петро Чев’юк, Дихтинецький міський голова Микола Труфен та Путильський селищнийголова Іван Повідаш. Очщьники відзначили високий рівень організації свята та нагородили грамотами кращих учасників. З вітальним словом виступив і організатор та засновник свята - начальник відділу культури Путильської райдержадміністрації Василь Нестор.

У концертній програмі заходу взяли участь Володимир Бубен, аматорський колектив «Гробищанські бабки», народний аматорський інструментальний ансамбль «Смерічка» (керівник - Антоніна Клоцька) та інші. За ініціативи Юрія Лихавчука, сприяння Дихтинецького міського голови Миколи Труфина та голови ВФСТ «Колос» Віктора Псарюка у рамках свята відбулися змагання з гирьового спорту. Перемогу в змаганні здобув цьогорічний випускник Дихтинецької ЗОНІ Святослав Маковійчук. Переможця та призерів нагородили грамотами.