Колективи з Новоселиччини на «Дністровській хвилі»

10-11 жовтня у місті Одеса відбувся Всеукраїнський фестиваль молдавської культури «Дністровська хвиля». Захід відбувся за сприяння Всеукраїнської національно-культурної молдавської асоціації. Вже традиційною участь в ньому беруть аматорські колективи Новоселиччини.

Цього року «Дністровську хвилю» підкорювали аматорський ансамбль танцю «Мерцішор» та фольклорно-етнографічний колектив «Церенкуца» клубу села Маршинці Новоселицького району (керівник – Аурелія Бордіян). Запальні молдавські танці «Астай хора дє ла Прут», «Хора ші сирба Маршінчєнілор», «Батута», «Флорічіка» не могли залишити байдужим жодного з глядачів. Роздуми про життя та його вічні цінності пролунали в піснях та співаній поезії Софії Рошки, солістки фольклорної групи «Церенкуца». Глядачів зацікавили й старовинні народні строї, в які були одягнуті учасниці цього колективу.

У складі делегації Новоселицького району були Юрій Стаднічук, голова Міжрайонного товариства молдавської культури Буковини та Анжела Нікітіна, головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій Новоселицької районної державної адміністрації.