ПЕРЕМОГИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ З НОВОСЕЛИЦІ

Приємним сюрпризом на початку навчального року стали нагороди, які отримали учні Новоселицької художньої школи. Вони є постійними учасниками районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і виставок.

 Найбільшим досягненням стала перемога Івана Терсини (викладач - Володимир Теуту) на XVIII бієнале Міжнародної дитячої художньої виставки у м. Канагава, Японія. На цій виставці було презентовано понад 26 тисяч робіт з 95 країн світу. Робота учня з Новоселиччини була відзначена сертифікатом переможця та цінним подарунком.

 Переможцями Міжнародного конкурсу дитячого малюнку в Румунії стали двоє учнів - Евеліна Ротар (викладач - Зоряна Кіфуляк) і Максим Валін (викладач - Володимир Теуту), а на Міжнародній молодіжній художній виставці в м. Нова Загора, Болгарія, диплом переможця отримав випускник Новоселицької художньої школи Тодор Свекла (викладач - Леся Теуту).

 На V Всеукраїнському конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва серед учнів загальноосвітніх та художніх шкіл України «Вижницька палітра» дипломом за ІІ місце нагороджена Ганна Дущак (викладач - Леся Теуту), дипломом за ІІІ місце - Валерія Реус (викладач - Зоряна Кіфуляк).

 Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових творчих злетів!