Народному аматорському ансамблю танцю «Міоріца» - 60!

22 вересня 2015 року в будинку культури села Бояни Новоселицького району відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 60–ї річниці створення народного аматорського ансамблю танцю «Міоріца». Ювілярів прийшли привітати керівник апарату Новоселицької районної державної адміністрації Іван Пазяк, заступник голови районної ради Василь Горбатюк, виконуючий обов’язки начальника відділу культури, національностей та релігій Новоселицької районної державної адміністрації Анжела Нікітіна, генеральний консул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован, головний редактор обласної газети «Зоріле Буковіней» Микола Тома, депутати Чернівецької обласної державної адміністрації Іван і Троян Семенюки, а також колеги по сцені.

 Колектив створено у 1955 році при будинку культури села Бояни.  Першим керівником був Ілля Ігнатюк. У 1967 році за значні успіхи у розвитку народного мистецтва колективу було присвоєно звання «Народний аматорський».

 З 1998 року ансамблем керував Ігор Стурко. Колектив бере постійну участь у багатьох районних та обласних святах, фестивалях і конкурсах. Свого часу з колективом співпрацювали знані на Буковині балетмейстери – Дарій Ластівка та Мирослав Поморянський. Сьогодні народний аматорський ансамбль танцю «Міоріца» очолює Марія Басараба.