ДОРОГА ДО ХРАМУ

 О, Пресвятая Божа Мати!

 Ти українському народу

 Добру долю принеси!

 Усяке зло й лиху недолю

 Ти від народу відверни!

 

         Нещодавно народний аматорський хор вчителів будинку культури села Котелеве Новоселицького району взяв участь у VI Всеукраїнському фестивалі духовної музики «Введенські піснеспіви», який проходив у місті Буча Київської області.

        Фестиваль проводився на честь свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, з метою відродження духовності українського народу, збереження музичних традицій, популяризації світової сучасної православної хорової музики.

        Перед від’їздом на щасливу дорогу учасників хору благословив настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей, митрофорний отець Євгеній.

         Хоровий колектив достойно представив Буковину на фестивалі, за що й був нагороджений подяками та дипломом ІІ ступеню.

         Цікавою для учасників хору стала екскурсія по Києву. Котелівчани відвідали Свято-Михайлівський золотоверхий монастир, Софію Київську, Майдан Незалежності, Андріївський узвіз, Володимирську гірку. Зі сльозами на очах та щемом у серці йшли вони по вулицях Інститутській та Грушевського, зупиняючись біля кожної фотографії Героїв Небесної Сотні. Також хвилиною мовчання учасники хору вшанували пам'ять загиблого односельчанина - Олександра Щербанюка, який трагічно загинув від снайперської кулі у лютому 2014 року.       В організації екскурсії по Києву допомогли випускники Котелівського НВК, а нині мешканці Києва - Богдан Топорівський та Денис Ротар.

         Короткою була дорога додому… Позитивні емоції, піднесений настрій спонукають на подальшу творчу активність.

         Колектив хору на чолі з керівником Аллою Постолатій щиро вдячні спонсорам поїздки - начальнику відділу культури, національностей та релігій РДА Валентину Скоробогачу, голові районної організації профспілки працівників освіти та науки Лілії Яремейко, котелівському сільському голові Володимиру Трипадушу, підприємцям села Миколі Шевченко, Альоні Бадичко, Крістіні Лисак та Іллі Житарюку.

Алла Постолатій,

керівник народного аматорського

учительського хору КУ «БК с. Котелеве Новоселицького району»