ВІДЗНАЧИЛИ ПАМ’ЯТНІ ДАТИ У НОВОСЕЛИЦЬКОМУ РАЙОНІ

* * *

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися у малому залі Новоселицького районного будинку культури. У заході взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА, які привітали працівників культури району з професійним святом і вручили найкращим з них грамоти.

* * *

Пам’ятник-монумент героям «Небесної сотні» та загиблим воїнам в АТО, який символізує гордість держави за своїх відважних синів, було відкрито у Топорівцях перед приміщенням сільської ради на площі Небесної сотні. Хвилиною мовчання та салютом громада вшанувала мужніх героїв, в пам’ять про яких була запалена свіча пам’яті.

Топорівчанка Олена Пелех – мати пораненого бійця Збройних Сил України, учасника антитерористичної операції прочитала свої вірші, які присутні слухали зі сльозами на очах й з вірою у майбутнє процвітання нашого спільного дому – України.

* * *

Урочистості з нагоди 96-ї річниці Буковинського віча відбулися у м. Новоселиці. За звичаєм, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку зібралося все районне й міське керівництво, працівники районної та міської рад, райдержадміністрації, студенти медучилища.

У своєму виступі Новоселицький міський голова Марія Нікорич наголосила на важливості подій, які відбувалися у нашому краї майже сто років тому. Зі святом усіх присутніх привітали голова районної державної адміністрації Віталій Балта та заступник голови районної ради Василій Горбатюк.