Творчі звіти розпочато

У відповідності до наказу начальника відділу культури, національностей та релігій Новоселицької районної державної адміністрації в районі оголошено про початок проведення творчих звітів клубних закладів району.

1 листопада 2014 року розпочато такі творчі звіти колективами будинку культури с. Тарасівці, на яких були присутні начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Валентин Васильович Скоробогач, директор районного будинку культури Семен Пилипович Вайнберг, сільський голова Олексій Зіновійович Тігу.

         Ці заходи проводяться з метою виявлення не лише виконавського рівня діяльності гуртків аматорської творчості, але й стану матеріально-технічної бази сільських закладів культури.

         Щодо рівня майстерності аматорських колективів, то в будинку культури села Тарасівці його продемонстрували вокальні групи «Мугурел», «Окешелеле», «Аура», солісти Маріус Паскар, Анна Преутесій, Тетяна Глігор, Емма Вирнов, оркестр народних інструментів та новостворена фольклорна група «Датіна», за що були винагороджені щирими оплесками глядачів.

Сподіваємося, що такі заходи на належному рівні відбудуться й у всіх клубних закладах району.

        

        

Любов Бергеу,

методист Новоселицького

районного будинку культури