Неймовірний драйв: танцюристи «Кроку вперед» перемогли одразу у двох конкурсах!

1 1Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» під керівництвом Віри Тамазликар знову на крок попереду у двох танцювальних конкурсах - «Winter Fest» (Сонячна долина) та «ID FEST BUKOVEL» (Буковель). І ніхто не сумнівався, що колектив отримає гран‒прі.

У Сонячній Долині юні танцюристи презентували два номери: «Афромікс» і «Танцювальна колаборація». На сцені ж у Буковелі вони відтанцювали аж шість хореографічних номерів у п'яти вікових категоріях. І в усіх здобули перші місця, а загалом колектив отримав гран‒прі та запрошення у сонячну Болгарію.

‒ Найбільше хвилювалася за наймолодших учасників колективу, які вперше виходили на «велику сцену», ‒ каже Віра Тамазликар, наставниця хореографічного колективу «Крок вперед». ‒ Це малючки з постановкою «Морська тусовка», але саме цей номер змусив вельмишановне журі підтанцьовувати на стільцях разом із танцюристами.

І, навіть, складна епідемічна ситуація в Україні не стала на заваді. Ми озброїлися масками, антисептиками, а головне – навичками та відпрацьованими постановками, тож здобули омріяну перемогу, ‒ говорить очільниця колективу.

Батьки і діти у захваті від участі та перемоги. Кажуть, то були неймовірні емоції. Талановиті танцюристи отримували медалі та кубки зі сльозами на очах. За що батьки дякували наставниці.

- Це коштувало тих зусиль, які доклали наші хореографи і діти. А номер «Акулята» взагалі «порвав» суддів фестивалю, – поділилася враженнями мама Наталія Ткачук.

Про Віру Тамазликар відгукнулася й Ольга Кобець, мама маленької Анни, учасниці колективу «Крок вперед»: «Вона – чудова викладачка, наставниця, вчителька. Для діток подруга і кумир. Вона – це Віра Станіславівна. Від неї у наших діток немов запалюються очі і серця».

Від імені усіх батьків учасників колективу сказала й Наталія Рясова: «Велике та щире дякую нашій активній, суперовій і просто хорошій керівниці Вірі Тамазликар, її помічницям: Наталії Шимковій та Віолетті Вільховецькій. З повагою та любов’ю ми вдячні за всі наші перемоги: у когось перші і, дай Боже, не останні!».