Семінар для клубних працівників Новоселиччини відбувся у Ванчиківцях

Семінар для клубних працівників Новоселиччини відбувся у Ванчиківцях

20 вересня у селі Ванчиківці відбувся семінар для клубних працівників Новоселицького району на тему: «Старовинна спадщина: збереження, вивчення та популяризація народних звичаїв, традицій, обрядів, національного одягу, предметів домашнього вжитку і пам’яток історії».

Відкрила семінар начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту Новоселицької РДА Світлана Михайлова. На семінарі з питанням «Стан охорони пам’яток історії і культури Новоселиччини та новітні форми, методи і засоби їхньої популяризації клубними установами» виступила науковий співробітник при відділі культури, національностей, релігій, молоді та спорту Альона Грищюк.

Провідний методист Новоселицького районного будинку культури Валентин Скоробогач доповів семінаристам про стан створення і діяльність кімнат національного відродження при клубних установах району, вивчення та популяризацію матеріальної і нематеріальної культурної спадщини, ознайомив з районною галереєю національного відродження.

Про соціально-економічний розвиток села розповіла секретар сільської ради Ауріка Фока. Учасники семінару ознайомилися з кімнатою національного відродження села Ванчиківці, побували на концерті місцевих аматорських колективів та відвідали музей села. Екскурсію по музею провів вчитель історії Ванчиківецької ЗОШ Едуард Агранович.

Любов БЕРГЕУ,
методист по масових заходах
Новоселицького РБК