ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ

 

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ22 січня 2015 року від міської ради із квітами, національною символікою, плакатами та великими полотнищами державних прапорів, а головне – з глибокою любов’ю до своєї Батьківщини та щирою вдячністю борцям за волю й незалежність України новодністровці урочистою ходою пройшли вулицями міста, аби долучитися до загальнонаціональної акції «За єдину та неподільну Україну».

 Присутні щиро дякували усім матерям та батькам, які виховали справжніх героїв. Городяни схилили голови біля пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, вшановуючи хвилиною мовчання усіх тих, хто віддав своє життя за найкращу долю нашого народу. На Центральній алеї міста до присутніх звернувся міський голова Володимир Мельник.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ

 «Слава Україні! – Героям слава!» Ці звичайні колись слова віднедавна зворушують кожне небайдуже серце, змушують знову й знову подумки вертатися до трагічних подій Майдану, у скорботі вшановуючи загиблих у нинішній неоголошеній війні. Спільне виконання Гімну України завершило цьогорічні урочистості з нагоди Дня Соборності України. А дорослі та зовсім юні учасники ходи, здавалося, наче несли у грудях нетлінний вогник любові до України, щоб назавжди поселити його у власних домівках.

Інна Гончар,

Раїса Ридванська

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У НОВОДНІСТРОВСЬКУ