У Новодністровську вшанували Героїв Небесної Сотні

img-o1Представники трудових колективів міста Новодністровськ відзначили день Героїв Небесної Сотні. У міській раді відбулися урочистості, ведучими яких були Марина Довбенко та Олеся Мотузок. Міський голова Наталя Цимбалюк звернулася із закликом не забувати подвиг героїв новітньої історії України: «Український народ боровся за свою незалежність упродовж багатьох століть. З 2014 року уособленням захисників суверенної держави стали Герої Небесної Сотні».

Наприкінці 2013 року на Майдан у Києві вийшли молоді люди, студенти, щоб продемонструвати - найвищою гілкою влади в Україні є народ. То була цілком мирна акція, і ніхто не міг передбачити, що в лютому 2014 року на тому ж Майдані будуть розвиватися криваві події. Небесна Сотня має залишитися в пам’яті кожного українця як уособлення жертовності, патріотизму, прагнення до свободи, незалежності та гідності.

 Сьогодні маємо також усвідомлювати, що змінювати країну має не влада, а кожен, хто в цій країні проживає. Кожен має почати з себе, з простих, елементарних речей. Є надія на те, що події кінця 2013-го – початку 2014 року та наступне випробування війною на Сході роблять нас сильнішими, мудрішими, терплячішими. Ми прагнемо до кращого в нашій державі та все робитимемо, щоб реалізувати це прагнення. Слава Україні! Героям слава!