День міста Новодністровськ

img11Новодністровськ – місто–супутник Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС. Пульс міста б’ється в унісон із голосом турбін. День міста – це свято всіх новодністровців незалежно від віку та професії, тих хто тут народився і виріс, тих, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у населеному пункті з особливим колоритом, традиціями і славною історією..

Це свято – ще одна можливість висловити щиру вдячність усім небайдужим до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто, не втративши віри, першими пройшли шляхами становлення міста енергетиків і будівельників.

Але не потрібно забувати і про дітей, адже нинішнє покоління новодністровців, яке творить нову історію міста заради майбутніх поколінь… Тож нехай ваше майбутнє як і майбутнє рідного міста буде щасливим, веселим і запальним.

Дня міста історично пов’язаний із наданням Новодністровську статусу міста обласного значення і відзначається в липні і, коли вабить мешканців та гостей ніжна краса  природи дністровських берегів, багатство зелені міських вулиць.

До святкування своїх іменин, як годиться гарним господарям, місто готується: ще кращими і ошатнішими виглядають його вулиці, прибудинкові території, милуються різнобарв’ям зелені газони і квітники.

У період карантинних обмежень колектив БНТД "Молодіжний" щиро вітає жителів нашого міста зі святом та дарує привітання у відеоформаті.