Свято вишиванки на Дністровській ГАЕС

18 травня майже 70 різноманітних авторських робіт було зібрано на виставці з нагоди Дня вишиванки на Дністровській ГАЕС. На цій виставці презентували й авторські роботи новодністровського художника Олександра Гуцула.

Зважаючи на те, що цього року День вишиванки співпав із Днем боротьби за права кримськотатарського народу та вшанування жертв депортації кримських татар 1944 року, присутні хвилиною мовчання  пом’янули усіх загиблих.

Того дня присутніх своїми виступами потішили юні таланти Аня Цимбалюк, Оля Худиківська, Ілля Юрчак, Олександра Жарюк, Валентина Бесараба, Марина, Ігор та діти Даша і Олександр Цибульські, Юліан Беженар, Ольга Нікуліца, а також працівник філії Георгій Остафій. Провела програму Аліна Кирилюк за підтримки звукорежисера Віктора Паламарчука.

Від імені керівництва та колективу філії сердечну вдячність за подаровану насолоду висловив гостям головний інженер Анатолій Жук, побажавши усім творчого натхнення і нових зустрічей на Дністровській ГАЕС. Разом із головою профкому Людимилою Маниляк вони вручили артистам солодкі подарунки. Анатолій Павлович також сердечно подякував усім колегам, які своїми рукотворними роботами зробили цю днину по-справжньому яскравою і незабутньою. Захід завершився спільною фотосесією.