«Героям слава вічна, разом і до кінця»

«Героям слава вічна, разом і до кінця»У глибокій скорботі перед пам’яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність, віддав своє життя за наше майбутнє, низько схилили голови мешканці Новодністровська у день пам’яті Героїв Небесної Сотні під час мітингу-реквієму «Героям слава вічна, разом і до кінця», що підготували працівники відділу культури.

 

У глибокій скорботі перед пам’яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність, віддав своє життя за наше майбутнє, низько схилили голови мешканці Новодністровська у день пам’яті Героїв Небесної Сотні під час мітингу-реквієму «Героям слава вічна, разом і до кінця», що підготували працівники відділу культури.

Короткий історичний екскурс провів Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев. Власними судженнями поділився заступник міського голови, учасник Революції Гідності Анатолій Білоткач. Крізь неприховані сльози присутні згадували ті буремні події під час перегляду тематичного відеофільму. Виступи юних вихованців місцевої музичної школи - Андрія Рябого, Ольги Худиківської, Вікторії Маковій та Іллі Юрчака зуміли зворушити кожне серце, мимоволі нагадавши й голос інших мелодій, що лунали на Майдані у ту грізну трагічну пору. До невимовного болю в душі пройняло авторське виконання поетичної присвяти Небесній Сотні Інною Гончар, бо материнський зойк та невпинна молитва були і зосталися невід’ємною частиною українського зраненого Майдану…

Тремтіли свічі... У щирій молитві кожен торкнувся пам’яттю священного вогню – частинки вічного, а його світло стало даниною тим, хто навічно злетів в небеса, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Тому так вірилося, що пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тож на фінальних словах молитви у залі запала особлива тиша, об’єднавши благальні звернення кожної душі воєдино:

Дай нам, Боже, жити вільним життям,

Дай кращу долю нашому народу,

Дай нам єдність, мир і спокій!

Господи! Збережи Україну!

Боже, прийми мою молитву

За Україну, за мир і спокій!