"Нехай дружба з роками переростає у кохання"

Нещодавно у м. Новодністровськ відбулася розважальна конкурсна програма «Нехай дружба з роками переростає в кохання». Її учасниками стали шість пар чарівних випускників початкової школи: Аліна Кучанська та Сашко Паламарчук, Маша Байдак і Владислав Гринь, Аня Віхтик і Даніл Фальоса, Настя Скрипник і Данило Кулик, Оленка Расенко та Ярослав Магденко, Настя Москальова та Артем Аман.

Зважаючи на те, що ці змагання проводилися, як то кажуть, на міський загал, дівчатка і хлопчики кожен по-своєму помітно хвилювалися, повсякчас отримуючи щиру підтримку від батьків, близьких і друзів. А от поважному журі – начальнику відділу культури Альоні Присакар, директору початкової школи Аллі Сливці та директору музичної школи Альоні Дроган довелося бути уважними, справедливими, поблажливими та вимогливими водночас, адже на сцені все ж були діти: яскраві, оригінальні, сором’язливі, несміливі, вразливі й талановиті, які попри все намагалися вибороти перемогу – а це титули «Міс Романтичність» та «Містер Упевненість», ну а для своїх найрідніших, щоб там не було, вони зоставалися найкращими.

Упродовж шести конкурсів учасників всіляко підтримували ведучі – Олександра Мідріган та Олександр Цибульський, заохочуючи дівчаток і хлопчиків продемонструвати власні таланти якнайкраще. Тож глядачі радо аплодували, щиро вигукували «Браво!» тим, кому вдавалося направду вразити і захопити вболівальників. Перед глядачем поставали інтелектуали та віртуозні міми, оригінальні дизайнери, скульптори, герої казкових історій. І нехай учасникам це не завжди вдавалося, а хвилювання було навіть крізь сльози, проте у концертній залі місцевої музичної школи раз по раз лунали щирі овації і сміх, бо саме діти здатні бути насправді щирими й відкритими, хоч і конкурентами. Саме це, напевно, й надихнуло членів журі «розщедритися» на титули і таким чином відзначити яскраві особливості кожного з учасників, а не лише пари переможців, як було заплановано спочатку.

Тож після щирих слів захоплення і вдячності дівчаткам і хлопчикам, їхнім батькам та вчителям, Альона Присакар оголосила спільне рішення. Свої титули, а також гарні книги у подарунок отримали Маша Байдак – «Міс Ніжність», Владислав Гринь – «Містер Артистичність», Аня Віхтик – «Міс Талановитість», Даніл Фальоса – «Містер Сердечність», Настя Скрипник – «Міс Дюймовочка», Данило Кулик – «Містер Шеф-повар», Оленка Расенко – «Міс Рукоділля», Ярослав Магденко – «Містер Джентльмен», Настя Москальова – «Міс Ритмічність», Артем Аман – «Містер Винахідливість». Головні титули конкурсу дістали Алінка Кучанська – «Міс Романтичність» та Сашко Паламарчук – «Містер Упевненість», які запам’яталися присутнім своїми талантами: вона вразила авторським віршованим представленням, а він – акторською майстерністю читця та співака.

Щиро усміхнені обличчя малечі втішали серця організаторів та рідних, які згодом влаштували справжню фотосесію майбутніх леді й джентльменів. Сподіваємося, що доля була прихильною до усіх діток, а їхня найкраща пора - дитинство буде квітувати під мирним небом рідної землі.