Георгій Гарас у Книзі рекордів України

 Маємо гарну звістку, добрий подарунок до Нового року: колективний проект цьогорічної виставки «Вишиваний дивотвір» - «Обрус Гараса» зареєстровано у Книзі рекордів України в категорії «Мистецтво, вперше, розміри».

Дипломи отримали автор ідеї та координатор проекту Олена Чайка і директор рукодільної мережі «Санта» Одарка Кучерява.

Нагадаємо, що в рамках святкування 115-ї річниці від дня народження самобутнього буковинського художника-орнаменталіста Георгія Гараса учасниками традиційних виставок «Вишиваний дивотвір», які організовує рукодільна мережа «Санта», було презентовано унікальний «Обрус Гараса» - колективний твір, в якому використано різні орнаменти одного автора, створені у різні періоди його життя , - своєрідна вишита на полотні біографія митця.

У проекті взяли участь 35 майстрів з Чернівецької та сусідніх областей.

«Обрус Гараса» і паспорт до нього було урочисто представлено на цьогорічній виставці «Вишиваний дивотвір» відтак подаровано Чернівецькому обласному художньому музею, де традиційно відбуваються усі виставки «Вишиваного дивотвору».

Вітаємо усіх учасників проекту з таким широким визнанням творчості нашого земляка, освітнього мистецького проекту майстрів народного мистецтва!

 Лариса СВІТЛИК