Успіх колективів з Драчинців

В Івано-Франківську стартував ХХІ сезон чемпіонату студентських команд КВК «Кавалєрка-2016». В актовій залі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника пройшли відбіркові фестивальні ігри, у яких взяла участь рекордна кількість команд, - аж 27.

Команда «ПОЛОНИНА style» будинку культури села Драчинці Кіцманського району успішно виступила на відбірковому турі відкритого телевізійного чемпіонату студентських команд КВК. Команда у складі капітана М.Маєвської, Д. Курчак, В. Сороцького, В.Маєвського , О.Верстюка (молодшого) та керівників Октавіана та Ніни Верстюків відмінно відіграли

дві конкурсні програми - «Фрістайл» і «Біатлон» та за результатами гри вийшли в 1/4 фіналу.

***

У Чернівцях відбувся ІІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «ДансАвеню-2015», в якому брали участь та успішно виступили танцювальні колективи будинку культури села Драчинці Кіцманського району «Пролісок» (керівник- О. Верстюк) і солісти Крістіна Ткачук та Іван Вербильчук студії народного та сучасного танцю "Сонечко" (керівники - Л. Верстюк та О.Верстюк). Учасники з Драчинців посіли почесне ІІІ місце, були нагороджені кубком, дипломами та медалями за участь.