НІЧ НА ІВАНА, НА КУПАЛА

Свято Івана Купала цього року припало в ніч з понеділка на вівторок. Ще здавна його вважають святом молоді та кохання. Існує повір'я, що на Івана Купала здійснюються будь-які бажання. У цей час дуже сильна енергетика, небо відкрите для прохань.

Звечора 6-го та до ранку 7-го липня працівники будинку культури села Драчинці спільно з учасниками аматорської народної творчості провели святковий захід “Купальський віночок”.

Відбулися змагання з міні-футболу серед хлопців та дівчат, майстер-класи з плетіння купальського віночка та заплетення косичок, фотосесія у національному одязі. Були, звісно ж, і пісні, ігри, конкурси, танці біля вогню. Проводилися зйомки кліпу “Купальська ніч”, а купальські історії розповідали усі бажаючі учасники заходу, які тут же мали нагоду побувати на святковій вечері з юшкою та іншими смачними стравами.

Родзинкою свята став традиційний конкурс на кращий купальський віночок. Адже з давніх-давен дівчата плели вінки та пускали їх на воду, що за повір’ям наших предків означало пошук коханого. Святковий захід відбувся у позитивній та загадковій атмосфері стародавнього купальського свята.

 

                                                                                    Октавіан Верстюк,

                                                                                                         художній керівник

                                                                                                         будинку культури села Драчинці