Масовий захід до 29-ї річниці Чорнобильської трагедії

“ЧОРНОБИЛЬ...БІЛЬ І ПАМ'ЯТЬ ВІЧНІ”29 років минуло від дня страшного лиха - Чорнобильської трагедії, яке відчув на собі увесь світ. В пам'ять про ті події у будинку культури с. Драчинців Кіцманського району відбувся масовий захід “Чорнобиль...Біль і пам'ять вічні”, який провели працівники будинку культури та педагоги Драчинського ЗНЗ А. Чорней та Г. Колесник.

 

  29 років минуло від дня страшного лиха - Чорнобильської трагедії, яке відчув на собі увесь світ. В пам'ять про ті події у будинку культури с. Драчинців Кіцманського району відбувся масовий захід “Чорнобиль...Біль і пам'ять вічні”, який провели працівники будинку культури та педагоги Драчинського ЗНЗ А. Чорней та Г. Колесник.

 Ведучі заходу Мар'яна Курчак та Мар'яна Кушнір нагадали присутнім про страшні події, які відбувалися на Чорнобильський АЕС 26 квітня 1986 року. Розповідь ведучих ілюструвалася відеорядом.

 Сільський голова Корниль Прокопець щиро дякував односельчанам - учасниками ліквідації аварії - Григорію Гудимі, Мирославу Румаку, Михайлу Скрипнику.

 Молитвою до Божої Матері у виконанні вітальної групи, хвилиною мовчання та запаленням свічок біля ікони присутні вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії. Вікторія Піц виконала низку тужливих пісень. На заході також демонструвався відеофільм «Чорнобиль. Як це було».