«ТИ ПРАВДИ Й ВОЛЬНОСТІ ПРОРОК»

Урочисто відзначили у селі Драчинці Кіцманського району 201-річницю від дня народження Тараса Шевченка. З нагоди цієї дати у селі відбувся масовий захід «Ти правди й вольності Пророк» , який підготували та провели працівники Драчинецького будинку культури. У заході взяли участь колективи Драчинецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів (директор - М. Незнайко), Драчинецького ДДНЗ “Теремок” (директор - Г. Рєзнік), а також представники ради ветеранів села (голова ради – Т. Кошурба).

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за волю і незалежність України. У своєму виступі сільський голова К. Прокопець наголосив на особливому значенні творчості Великого Кобзаря для кожного українця.

 

Про щиру шану до поета і мислителя говорили у своїх виступах учениця 10 класу М. Курчак та голова ради ветеранів села Т. Кошурба. А далі полилися над селом поетичні рядки з невмирущих шевченкових творів у виконанні юних читців-декламаторів А. Колесник, М. Корсей, І. Лунгул.

Народний аматорський чоловічий хор “Буковинці” (керівник - Ю.Чорней) виконав пісню “У райськім саду”. Оригінальні програми презентували вітальна група будинку культури (керівник — Л. Верстюк) та юні козачата з ДДНЗ “Теремок”. Також на заході діяли дві виставки - книжкова та декоративно-прикладного мистецтва.

По завершенню урочистої частини відбулося покладання живих квітів до погруддя Т.Г.Шевченка, а священик Свято-Михайлівської церкви отець Василь у супроводі чоловічого хору відслужив громадську панахиду за поетом.

 

Октавіан Верстюк,

художній керівник БК с. Драчинців Кіцманського району