«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ГНОМИКА І ЗІРОНЬКИ»

 

«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ГНОМИКА І ЗІРОНЬКИ»2 січня 2015 року в будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбулося театралізоване дитяче свято «Новорічні пригоди Гномика і Зіроньки». У ньому взяли участь вихованці дитячих аматорських колективів цього клубного закладу.

 Ведучі дійства Анжеліка Вудвуд та Катерина Піць уміло водили глядачів та учасників свята сторінками новорічної казки. Маленькому гномику (Іван Вербельчук ), який хотів потрапити на бал до Снігуроньки (Вікторія Піць), але не знав дороги, допомагали Чарівна Зіронька (Іванка Сташко), Буратіно (Стас Кирик), Мальвіна (Настасія Колесник), Червона Шапочка (Ірина Піць), Лісоруб (Максим Чорней), Попелюшка (Саша Смірнова), Принц (Дмитро Прокопець),Снігова Королева (Софія Верстюк), Кай (Юрій Сташко), інші гномики, сніжинки та сніговики (учасники студії народного та сучасного танцю «Сонечко»).

«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ГНОМИКА І ЗІРОНЬКИ»

 

Але Гномику й усіляко намагалися перешкоджати Чахлик Невмирущий (Віктор Кисилиця), Бабусі Ягусі — Злюка (Діана Курчак), Добруся (Марина Маєвська), кікімори, чорні кішки, розбійники (учасники команд КВК і танцювальних колективів будинку культури). Та, як у кожній казці, все закінчується добре: її герої потрапили на бал до Снігуроньки, водили хороводи, співали пісні, розгадували загадки, грали в ігри, які проводила Бабуся Ягуся (Марина Маєвська).

 Майстерною грою на гітарі присутніх зачаровував учень Зеленівської музичної школи Олександр Рудницький. На завершення свята Дід Мороз (Октавіан Верстюк) роздавав новорічні подарунки, про які заздалегідь подбали працівники будинку культури села Драчинці.

«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ГНОМИКА І ЗІРОНЬКИ»