Хвилина мовчання пам'яті загиблих у ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ 1941 – 1945 років

хвилинаУ неділю, 22 червня, на майдані села Драчинці біля меморіалу героям-односельчанам, які загинули за свободу і незалежність України, зібрались жителі села на мітинг скорботи. 22 червня цього року українська громадськість відзначила 73 річницю від початку Великої Вітчизняної війни.

 

У неділю, 22 червня, на майдані села Драчинці біля меморіалу героям-односельчанам, які загинули за свободу і незалежність України, зібрались жителі села на мітинг скорботи. 22 червня цього року українська громадськість відзначила 73 річницю від початку Великої Вітчизняної війни.

Зі словом до односельчан звернувся сільський голова Корниль Сільвестрович Прокопець  який коротко розповів яке велике горе для України принесла війна 1941-1945 років, скільки українців полягло в роки війни за свободу. Корниль Сильвестрович з сумом наголосив, що, на жаль, Україна сьогодні переживає складні часи і нині, у мирний час, знову гинуть українці – сучасні герої, захищаючи рідну землю. Сільський голова запропонував хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанувати пам’ять полеглих у війні 1941-1945 років та під час бойових дій у мирний час за свободу і незалежність України.

На масовому заході виступив син солдата, який, як і багато інших українців , так і не повернувся з війни 1941-1945 років. У своїй промові голова сільської ради ветеранів Тодор Ілліч Кошурба нагадав усім присутнім про події Великої Вітчизняної війни та її наслідки для кожного українця.

На завершення акції скорботи священник Свято-Михайлівської Церкви о.Василь у супроводі хору відслужив громадську панахиду, після якої всіх присутніх запросили на поминальний обід, організований учасницями фольклорного гурту «Берегиня».

Захід провели працівники будинку культури та голова ради ветеранів села Драчинці.