ЧОРНОБИЛЬ...БІЛЬ І ПАМ'ЯТЬ ВІЧНІ!

ЧОРНОБИЛЬ...БІЛЬ І ПАМ'ЯТЬ ВІЧНІ!28 років минуло від дня страшної техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС, яка стала трагедією для сотень тисяч людей.

Наслідки катастрофи в тій чи іншій мірі відчув на собі увесь світ – частина територій постраждала від радіації, чимало людей втратили своїх рідних, близьких, друзів, знайомих. Увесь світ відчув на собі небезпеку атомної енергетики, яка у будь-яку мить може з друга і помічника перетворитися на найбільше лихо і трагедію.

У пам’ять про події весни 1986 року у будинку культури села Драчинці відбувся масовий захід “ЧОРНОБИЛЬ.......БІЛЬ І ПАМ’ЯТЬ ВІЧНІ!”, який провели працівники будинку культури (директор О.П.Верстюк, художній керівник О. О.Верстюк) за участю педагогів Драчинського ЗНЗ (А. М. Чорней та Г. М.Колесник).

Ведучі заходу – Курчак Мар’яна та Кушнір Мар’яна – коротко розповіли про події, що відбулися у Чорнобилі в ніч на 26 квітня 1986 року. Упродовж заходу звучали тужливі пісні у виконанні Піц Вікторії, а також демонструвався відеофільм “Чорнобиль ...Як це було”: глядачі, переважно, молоді люди, уважно слухали розповіді. Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, наш односельчанин, Григорій Андрійович Гудима розповів про подвиг людей які ціною не тільки власного здоров’я але й життя виконували відповідальну роботу з ліквідації аварії.

ЧОРНОБИЛЬ...БІЛЬ І ПАМ'ЯТЬ ВІЧНІ!

Сільський голова К.C. Прокопець подякував односельчанам, які були учасниками ліквідації аварії: Григорію Васильовичу Гудимі, Мирославу Васильовичу Румаку, Миколі Миколайовичу Скрипнику за участь у роботі з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У виконанні учасників вітальної групи прозвучала молитва до Божої Матері. Хвилиною мовчання та запаленням свічок біля ікони Божої Матері вшанували пам’ять про жертви Чорнобильської трагедії.