«Буковинська осінь-2019»

1Яскравим і насиченим було обласне свято "Буковинська осінь-2019" у Реваківцях! Вже вкотре агропромисловий ярмарок "Буковинська осінь" відбувається на Кіцманщині. Щороку, окрім торговиці тут відбувається гарний концерт, а під час свята вшановують працівників сільського господарства, організовують розважальні заходи для дітей і молоді.

Урочиста частина розпочалася молитвою за Україну, вшануванням воїнів-захисників і тематичною хореографічною композицією.Зі словами вдячності до аграріїв та гостей ярмарку звернулися в.о. голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, народний депутат України Максим Заремський, т.в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар, заступник голови районної ради Іван Гулей.

За вагомий особистий внесок у розвиток аграрного сектору економіки найкращих представників аграрного комплексу нагородили грамотами Чернівецької облдержадміністрації, обласної ради, Кіцманської райдержадміністрації та районної ради. У павільйонах представники районів області презентували аграрну продукцію, овочі та фрукти, які вирощують на їхніх територіях.

Урочистості продовжилисясвятковим концертом, під час якого виступали кращі колективи не лише з Чернівецької області, а й учасники ХХХ Міжнародного фольклорного фестивалю "Буковинські зустрічі" з Польщі та Румунії. Навчальні заклади Кіцманщини презентували виставку композицій на осінню тематику з природних матеріалів. 

Під час "Буковинської осені" також відбулися змагання з армреслінгу. Їх  організував народний депутат України Максим Заремський, який пропагує спорт і здоровий спосіб життя. Участь у змаганнях брали як аматори, так і професійні спортсмени різного віку та вагових категорій.

Яскравим фінальним акордом став виступ заслуженого артиста України Ростислава Кушини і акордеоніста-віртуоза Юрія Дякунчака. Ну і, звісно, який же ярмарок без торгівлі. Придбати на ярмарку можна було не лише овочі, фрукти, рибу, борошно, саджанці, солодощі, м’ясні та молочні вироби, а й сувенірну продукцію, вишиванки, косметику. Продавали, купували, торгувалися, коштували, приміряли і спілкувалися. "Буковинська осінь" видалась яскравою, щедрою, насиченою і веселою.