Чергові перемоги команд КВН з Драчинців

69959426 457270195001971 3843939611877310464 nТрадиційні фестивалі - XXVІ Всеукраїнський фестиваль «Країна Веселого Народу» та ХХІV Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ» відбулися з 11 по 15 вересня в смт Затока Одеської області. Цього року на фестивалі , як і в минулі роки з'їхалися команди з усіх куточків України, серед яких успішно виступили дитяча команда КВН "НОУ-ХАУ” (молодший склад) і доросла команда КВН "Полонина style” будинку культури села Драчинці КІцманського району.

Отже, підсумки фестивалю для наших гумористів: команда КВН «НОУ–ХАУ» отримала І місце ХХIV Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця» (кубок та диплом), учасниця команди Софія Горюк отримала диплом у номінації “Краща актриса фестивалю” та перемогла у пісенному конкурсі «ГорлоПані»-2019 в номінації “Сміливий крок”.

Команда КВН «Полонина style» стала володарем ІІІ місця XXVI Всеукраїнського фестивалю «Країна Веселого Народу», а Максим Наумик став “Кращим актором фестивалю”.

Склад команди "НОУ-ХАУ”: Анастасія Верстюк (капітан команди), Анастасія Вудвуд, Вікторія Попович, Вікторія Кузьмич, Софія Долгополова, Софія Горюк, Максим Серна.

"Полонина style”: Світлана Попович (капітан команди), Октавіан Верстюк, Марина Верстюк, Ірина Нявчук, Максим Наумик, Аліна Петращук. Супроводжували учасників команд Віктор Кузьмич, Тетяна Кузьмич, Яна Кузьмич , Інна Горюк. Керівники команд будинку культури села Драчинці — Ніна та Октавіан Верстюки.

Наші перемоги — це талант, креативність і працелюбність учасників, а також оригінальні жарти, які ми придумуємо самі, а не списуємо. Щиро дякуємо за постійну моральну і матеріальну підтримку батькам учасників команд, адже головним спонсором поїздок на різні фестивалі і конкурси є саме вони. Дякуємо Асоціації КВН України за фестивалі. Вражень купа, жодного поганого. Кожного року все проходить успішно на всі 100 відсотків! Так тримати! Організатори молодці, що взялись за таку гарну справу !