Повір у себе...

1534589205 spartakiadaПід таким гаслом 16 серпня у Кіцмані відбулася обласна спартакіада для осіб з інвалідністю. Уже не вперше Кіцманщина гостинно і з гордістю зустрічала учасників цих змагань — людей соціально активних, незламних духом, життєрадісних, привітних, щирих і відкритих до спілкування, які попри життєві труднощі та негаразди ніколи не втрачають оптимізму і віри у власні сили, які, як ніхто, люблять життя і вміють цінувати його, живучи з розумінням того, що кращий завтрашній день твориться вже сьогодні.

 

У тісному, майже родинному колі людей з інвалідністю з шести районів нашої області згуртувала одинадцята обласна спартакіада, яка подарувала людям з обмеженими фізичними можливостями добру нагоду для зустрічі, нових знайомств, дружнього спілкування і спортивних змагань.

Урочисте відкриття спортивного дійства відбулося в залі районного будинку народної творчості та дозвілля і додало учасникам спартакіади азарту, змагального духу. Право внести Державний Прапор України надали чемпіонам України Іванові Мазуру та Наталії Ступарик. Із вдячністю, вітаннями і щирими побажаннями до учасників змагань звернулися Микола Рошко, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Галина Мельничук, в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації, Петро Лумей, голова Кіцманської районної ради, Микола Кідревич, начальник Чернівецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ", Аркадій Томашевський, головний суддя змагань. Вони побажали всім здоров’я, наснаги, успіхів у спорті, а головне — щирого спілкування, обміну думками, планами щодо наступних дружніх зустрічей.

Гарні пісенні вітання присутнім адресували маленькі талановиті кіцманчани Яна Бевцик, Станіслав Анісін, Оксана Маліновська та Христина Романовська.