Пам’ятаймо через роки, через віки

Пам’ятаймо через роки, через віки9 травня у селі Драчинці Кіцманського району біля Меморіалу загиблим героям-односельчанам відбувся урочистий захід “Пам’ятаймо через роки, через віки” з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

 

На мітингу з промовами виступили сільський голова Корниль Прокопець, вчитель історії Драчинецького ЗНЗ Інна Казимір, голова місцевої спілки ветеранів, син солдата, який не повернувся з війни, Тодор Кошурба, голова сільського осередку Союзу українок Олександра Гасяк та учасники АТО - кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Микола Многодітний, Вадим Iричук, Іван Андрієць, Дмитро Піць, Василь Чорней.

 Ведучі заходу – Свiтлана Попович та Октавiан Верстюк, читці Катерина Піць, Діана Урсуляк, Валентина Никифоряк під удари метроному зачитали списки воїнів-односельчан, які не повернулися з тої страшної війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника присутні вшанували пам’ять загиблих. Звучали вірші у виконанні вихованців ДНЗ “Теремок” та учасників гуртка виконавців художнього слова Ангеліни Семенюк, Анастасії Колесник, Мар’яни Аврам, Ксенії Кричун. Тематичні вокальні номери виконали Наталія Жара,учасники фольклорного гурту «Берегиня» Марія Крушельницька, Марія Лунгул, Олександра Гасяк та хор Драчинецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів.

 Настоятель Свято-Михайлівської церкви отець Василь провів молебень за загиблими на війні, після чого усіх присутніх запросили на поминальний обід.