Від Різдва Христового до Василія

Від Різдва Христового до Василія14 січня у Кіцмані відбувся районний огляд-конкурс маланкових та щедрувальних колективів під назвою “Від Різдва Христового до Василія”. Він видався напрочуд веселим, колоритним, велелюдним. Більше 12-ти колективів потішили глядача театралізованими дійствами, гарними обрядовими костюмами. Учасники колядували та щедрували.

 

Організатори заходу - Кіцманська ОТГ, Кіцманська РДА, відділ культури національностей та релігій Кіцманської РДА, Кіцманський районний будинок народної творчості та дозвілля. Завдяки їм у колективів була можливість виступати на професійній сцені, а переможці отримали грошові призи.

 І місце та 5000 грн отримав колектив “Драчинецька Диканька”, ІІ місце і 3000 грн - Суховерхівська Маланка, ІІІ місце і 2000 грн - колектив традиційних маланкувальників зі Ставчан.

 Грамотами, подяками та призами міський голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега і т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар нагородили всіх учасників заходу. Кілька сотень глядачів спостерігали за дійством, радо підспівували та фотографувалися з учасниками.