Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Кіцмані

       Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Кіцмані 21 листопада біля обеліску Слави та пам’ятного Хреста у Кіцмані відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, який розпочався молебнем та промовою настоятеля Свято-Миколаївського храму отця Юрія Кав’юка, військового капелана, учасника обох революцій.

          У знак пам’яті про героїв, які полягли за незалежність та волю України у різні часи, керівники районної влади, громадські діячі, учасники бойових дій, представники установ та організацій району запалили свічки та лампадки.

          До учасників заходу з нагоди четвертої річниці Революції Гідності звернулися в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар, голова районної ради Петро Лумей та голова Кіцманської об’єднаної територіальної громади Сергій Булега.       На урочистостях прозвучав Державний Гімн України, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності та жахливої війни на Сході нашої держави. Вони також поклали квіти та лампадки до підніжжя монументу.