На Кіцманщині вшанували працівників культури та майстрів народного мистецтва

На Кіцманщині вшанували працівників культури  та майстрів народного мистецтва10 листопада на Кіцманщині вшановували працівників культури та майстрів народного мистецтва з нагоди професійного свята. Урочистості розпочалися хореографічними номерами учасників аматорського колективу народного танцю «Барвінок» Кіцманського РБНТД (керівник – Марина Аврам).

 В.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар, звертаючись до учасників урочистих зборів, зазначив, що це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл, селищ, району, країни, в якій ми живемо.«Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном», – наголосив посадовець.

 Працівників культури також привітали голова районної ради Петро Лумей, голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега, начальник відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Оксана Тощук. Вони побажали міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, здійснення всіх задумів і мрій, натхнення творити та зберігати культурне надбання.

 Кращих культпрацівників району за вагомий внесок у розвиток культури рідного краю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагородили почесними грамотами та подяками Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Кіцманської районної державної адміністрації та районної ради.

 Гарний подарунок для всіх працівників культури району зробив народний депутат України Івана Рибак. Завдяки йому на урочистостях виступив народний аматорський оркестр єврейської музики під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Лева Фельдмана.