Атестація народних аматорських колективів Кіцманського району

Атестація народних аматорських колективів Кіцманського району12–13 жовтня відбулася чергова атестація народних (зразкових) аматорських колективів Кіцманського району. Атестація проводиться з метою активізації творчої діяльності по збереженню, розвитку і популяризації національної культури як в Україні, так і за її межами, організації дозвілля населення, удосконалення виконавської майстерності, оновлення репертуару високохудожніми творами, програмами, постановками тощо. Оцінювала колективи обласна атестаційна комісія управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.

У Кіцманському районі налічується 18 колективів зі званням «Народний аматорський» і 2 зі званням - «Зразковий аматорський», які очікують рішення атестаційної комісії про підтвердження звання.

Приємно відзначити, що цього року за рішенням атестаційної комісії було присвоєно звання «Народний аматорський» гурту «Форшлаг» Кіцмансьдкого РБНТД та хоровому колективу духовної пісні «Єдиними устами, єдиним серцем» БНТД смт. Лужани.