Сила нескорених

 

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України у Малятинецькому ЗНЗ I-IIст. відбулося свято "Сила нескорених".

Ведучі - Марійка Тумак та Юрій Темофійчук ознайомили присутніх з історією ставлення українського козацтва, яке у свідомості народу асоціюється з такими поняттями як військова честь, звитяга, мужність та побратимство.

День захисника України - це свято, яке стало направду всенародним, бо захисниками України є учасники Революції Гідності, добровольці, військові, волонтери. На захід запросили воїнів АТО - Івана Грицюка, Василя Гриника, Олександра Семенюка, Валерія Барб'юка, Ігоря Сторощука, Віктора Тимофійчука, Івана Семенюка.

Сільський голова Іван Маруняк у своєму виступі подякував землякам за подвиг і вірність Україні та вручив воїнам грамоти. Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів УПА, героїв Небесної Сотні та героїв АТО хвилиною мовчання.

Спільно з працівниками місцевого будинку культури юні солісти підготували та виконали музичні номери "Прошу в неба","Небесна Сотня","Над землею тумани". Того дня у спортивному залі відбулися змагання, присвячені звичаям українського козацтва "Не хвались, ідучи у бій, а хвались, ідучи з бою", у яких взяли участь учні місцевої школи.