«Люди нелегкої долі та сильної волі»

Урочисте відкриття XIV районної спартакіади людей з обмеженими фізичними можливостями відбулося у Кіцманському районному будинку народної творчості та дозвілля. Під звуки Державного Гімну України жовто-блакитний прапор внесли Наталія Ступарик, чемпіонка і призерка всеукраїнських змагань та Іван Мазур, призер всеукраїнських змагань.

Хвилиною мовчання присутні вшанували українських патріотів, які віддали своє життя за волю і незалежність України, а також членів товариства інвалідів, які відійшли у вічність.

До учасників та організаторів спартакіади з привітаннями і щирими побажаннями звернулися заступник голови Кіцманської райдержадміністрації Галина Мельничук, керуюча справами районної ради Наталія Довбенчук, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Микола Рошко. Головний суддя Іван Біляр, вітаючи учасників спартакіади, ознайомив присутніх з програмою змагань та побажав учасникам успіхів.

Чудові музичні та хореографічні композиції подарували учасникам та гостям талановиті зірочки Кіцманщини — вокалісти Тетяни Бойчук і Олександра Кульчика та учасники хореографічного колективу «Барвінок» Кіцманського РБНТД (керівник - Марина Аврам).

 

За матеріалами громадсько-політичного тижневика "Вільне життя".