Благодійний концерт “Допоможемо разом” у Драчинцях.

9 липня в будинку культури села Драчинці відбувся благодійний концерт “Допоможемо разом”, який організували і провели керівники та учасники аматорських колективів будинку культури села Драчинці. Артисти-аматори дарували свої пісні, танці і просто щире слово: зразковий танцювальний колектив “Драчинецький сувенір”, дівочий танцювальний колектив «Пролісок», студія народного та сучасного танцю ”Сонечко” (старша і молодша групи), Марина Нявчук сольний танець, команда КВК «Полонина style», солісти-вокалісти Вікторія Піц, Крістіна Ткачук, Григорій Мельник, дует у складі Олександра та Наталії Жарих, читці Ірина Нявчук, Антон Єлісін та Світлана Попович. Також присутні вносили благодійні внески у скриньку для збору коштів на лікування маленького жителя села Драчинці - Богдана Чорнея. Богданчик раптово захворів 16 жовтня 2014 року. Свій шостий день народження, хлопчик 2009 року народження, зустрів кже важкохворим.

З 18 липня 2017 року Богданчикові призначений курс лікування в центрі комплексної реабілітації "Реалайф", що в Одеській області.
І для цього потрібна велика сума грошей,навіть невеличкий внесок є маленьким промінчиком надії для Богданчика на скоріше виздоровлення ! 
Тому учасники концерту разом з небайдужими до чужого горя односельчанами та присутніми гостями (а це сільський голова К.С.Прокопець, заступник начальника відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА О.І. Маколінець, довірена особа Народного депутата України І.П. Рибака в Кіцманському районі В.Т.Щорчук , голова Кіцманської районної організації Товариства Червоного Хреста Д.Г. Бабюк) які прийшли на концерт і підтримали благодійними внесками акцію “Допоможемо разом”.

На завершення благодійного концерту “Допоможемо разом”, голова лічильної комісії Л. Є. Жалоба оголосила суму зібраних благодійних коштів, що становила 9652 гривні і 5 євро, гроші були передані сільським головою К.С.Прокопцем матері Богдана Людмилі Чорней в присутності учасників концерту та глядачів.Сільський голова висловив велику подяку за організацію та проведення благодійного концерту керівникам та учасникам аматорських колективів Драчинецького будинку культури, а Т.І. Кошурба (голова ради ветеранів села), додав, що в Свято-Михайлівській Церкві села Драчинці в неділю було зібрано суму 600 гривень, які передані сім”ї Богдана Чорнея.

Реквізити картки мами 5168 7572 3060 4177 Людмила Чорней.Телефон мами: +380507840580


Октавіан ВЕРСТЮК
фото автора