Успіхи танцюристів з Драчинців

1 червня у місті Вашківці Вижницького району відбувся ІІ фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів “Вашківецький дивограй”, у якому взяли участь хореографічні колективи та окремі виконавці з різних куточків Буковинського краю. Серед учасників успішно продемонстрували своє мистецтво юні танцюристки будинку культури села Драчинці Кіцманського району - учасниці студії народного та сучасного танцю "Сонечко" — супутника зразкового аматорського танцювального колективу “Драчинецький сувенір” (керівники - Людмила Верстюк, Октавіан Верстюк (молодший) та Ніна Верстюк).

У молодшій віковій категорії (А) за виконання хореографічних композицій “Ранок на галявині” та “Цьом-цьом” вони здобули диплом і кубок за ІІІ місце, а у молодшій віковій категорії (Б) за виконання хореографічних композицій “Веселий настрій” та “Бешкетники” - диплом і кубок за ІІ місце.

Зразковий аматорський танцювальний колектив “Драчинецький сувенір" (керівники - Ніна Верстюк та Октавіан Верстюк (старший) виборов Гран-прі фестивалю та кубок за номери "Смерека" і "Обережно діти".