«Матусю, сонечко моє»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас - День матері, що відзначається у нашій країні у другу неділю травня.

14 травня вшановували матерів у Драчинцях на Кіцманщині, де відбувся масовий захід «Матусю, сонечко моє». Зі святом матері привітали присутніх в залі жінок сільський голова Корниль Прокопець та директор будинку культури Октавіан Верстюк.

Учасники дитячих аматорських колективів місцевого клубного закладу вітали своїх матусь та бабусь. Для найрідніших людей лунали молитви, легенди, вірші у виконанні Світлани Попович, Андрія Бельцика, Інни Чорней, Насті Верстюк та учасників вітальних груп. Яна Петрюк та Ангеліна Семенюк розповіли історію виникнення свята, ліричні пісні дарували Вікторія Піц, Крістіна Ткачук, Катя Зав’ялець, Ангеліна Семенюк, Андрій Бельцик.

Запальними танцями піднімали настрій гостям хореографічні колективи Драчинецького будинку культури: молодша і старша групи студії народного та сучасного танцю “Сонечко”, дівочий танцювальний колектив “Пролісок”, зразковий танцювальний колектив “Драчинецький сувенір”, колектив сучасного танцю «Ексклюзив ПРО».