Народний аматорський театр Кіцманського РБНТД презентував виставу «Безодня»

    Прем’єра драматичної притчі «Безодня» відбулася минулої п’ятниці у Кіцманському районному будинку народної творчості та дозвілля. Перед глядачем постали дві сім'ї з усіма спільними радощами, тривогами та відмінностями, які розділяють людей на «своїх» та «чужих». Доля звела їх разом у випробуванні війною, щоб вони навчилися руйнувати стіни та йти назустріч один одному. До кінця дійства герої намагаються відшукати людяність за стіною болю та відчаю, відкрити любов до ближнього, до ворога.

         Режисер-постановник Іван Пілат та режисер театру Антон Сисюк втілили у цій постановці головну ідею твору, яка криється у самій назві. Безодня - горя, біди й точки неповернення чи, навпаки, безодня — любові, взаєморозуміння та прощення.

Глядачі разом акторами переживали непрості наслідки антитерористичної операції на Сході України: плакали зі згорьованими батьками за сином, який загинув, тішилися щирим коханням молодих людей, гордилися за щедру землю і працьовитість українців…

Головні ролі у виставі виконали заслужений артист України Мирослав Маковійчук, Тетяна Антонюк, методист УМЦКБ Денис Ревуцький, Надія Гуцул, Микола Семененко, Тетяна Бойчук, Галина Корост, Богдан Миронюк, Тарас Савчук, Юрій Булавка, Любомир Андріяшик, Артур Анучкін, Софія Антонюк. Пісню «Біля тополі» виконав переможець всеукраїнських пісенних конкурсів, лауреат мистецької премії ім. Н.Яремчука Мирослав Матейчук.

«Своєю виставою ми хочемо оголити правду сьогоднішньої неоголошеної війни, співіснування двох ментальностей, зруйнованих стін і людських доль. Її мав би переглянути кожен, хто називає себе українцем, бо це щось більше, ніж просто вистава…», — так заявили учасники у своїй передмові до вистави.