Поєднаймось у шані глибокій

9 травня у Кіцмані відбулися урочистості з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Урочистості розпочалися з ходи до Меморіалу Слави та поминального молебню за душі тих, хто не повернувся з тої страшної війни.

Під час панахиди, яку провів настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Юрій, весняний дощ, мов сльози, щедро падав на землю. То наче сльози України, яка плакала за своїми синами й доньками, яким не судилося пережити ту війну. Вона плакала й за тими, хто продовжує сьогодні гинути на Сході нашої держави.

Найтепліші слова вдячності адресували ветеранам голова Кіцманської РДА Іван Друцул, голова районної ради Петро Лумей, військовий комісар Кіцманського ОВРК - полковник Леонід Підручний, Кіцманський міський голова Сергій Булега, учасник АТО Руслан Худояров.

Скупі солдатські сльози з’являлися на очах ветеранів під час виступів народного аматорського хорового колективу Кіцманського РБНТД, солісток Марії Кривої та Тетяни Бойчук. Яскравими червоними маками «розцвіли» юні учасники народного аматорського ансамблю танцю «Колос». Віршовані рядки про незламність духу земляків, які боронили й продовжують боронити нашу землю від ворогів, читали учні Кіцманського ЗНЗ.

         На завершення урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, а також до Пам’ятного хреста борцям за волю і незалежність України.