Пам’ятаймо через роки

8 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні у селі Драчинці відбувся урочистий захід «Пам’ятаймо через роки і віки». У заході взяли участь ветерани Другої Світової війни, учасників АТО, представники органів місцевого самоврядування та усі небайдужі.

Драчинецький сільський голова Корниль Прокопець щиро дякував ветеранам війни та учасникам АТО за їхні подвиги. На мітингу виступили учасник Другої Світової війни Василь Вершигора, голова місцевої ради ветеранів – син солдата, який не повернувся з війни Тодор Кошурба, голова сільського осередку Всеукраїнського союзу українок Олександра Гасяк, учасники АТО - кавалер ордена “За мужність” третього ступеня Микола Многодітний та Мирослав Павлюк.

Ведучі заходу Вадим Маєвський, Світлана Попович та читці Ірина Чорней, Ангеліна Семенюк, Ксеня Кричун, Мар’яна Корсей, Мар’яна Аврам, Анастасія Колесник, Яна Петрюк під удари метроному зачитали списки тих воїнів-односельчан, які не повернулися з війни. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні.

Звучали вірші у виконанні вітальних груп ДНЗ “Теремок” та місцевого будинку культури, чудові пісні подарували учасники фольклорного жіночого колективу «Берегиня» та народного аматорського чоловічого хору “Буковинці”.

Настоятель Свято-Михайлівської церкви отець Василь у супроводі чоловічого хору здійснив спільний молебень за загиблими на війні, після якого всіх запросили на поминальний обід. У сільській бібліотеці охочі мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку «Пам'ять, що не згасне з роками».