Пізнавально-розважальний захід відбувся у Драчинцях

“Верба б'є, не я б'ю, за тиждень - Великдень”, - під такою назвою у будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбувся пізнавально-розважальний масовий захід. Його підготували та провели працівники закладу і учасники аматорських дитячих колективів. Перед початком дійства присутніх з Вербною неділею привітали сільський голова Корниль Прокопець та директор будинку культури Октавіан Верстюк.

Ведучі заходу Яна Петрюк та Мар’яна Корсей розповіли про історію виникнення свята, його традиції та обряди. Учасники та гості дійства радо зустріли Весну (Марина Нявчук), яка привітала зі святом і повела перший весняний хоровод. Хлопчик Вістунець (Іван Вербельчук) приніс звістку про Вербну неділю і легенько торкався вербовою гілочкою присутніх зі словами: «Верба б’є, не я б’ю. За тиждень – Великдень! Будь здоровий, як вода і багатий, як земля”. Після цих слів учасники вийшли до глядачів і, торкаючись їх вербовими гілочками, повторювали слова Вістунця.

Вірші про весну, Вербну неділю, Великдень виконали Мар'яна Корсей, Анастасія Верстюк, Крістіна Ткачук, Ірина Піць, Катерина Піць, Ангеліна Семенюк, Євангеліна Сивачук, Тимур Михайлюк, Евеліна Понич.

Пісенні дарунки прозвучали від Вікторії Піц, Тетяни Кошурбак, танець “Весняні квіти” виконали учасники молодшої групи танцювальної студії “Сонечко”. З учасниками і гостями заходу проводили ігри “Вербовая гілочка” та “Вербич”, конкурси і вікторини. Учасники аматорського дитячого театрального колективу потішили присутніх виставою-казкою ”Ріпка”. Глядачі щиро дякували організаторам та юним аматорам за цікавий масовий захід і зробили загальне фото на згадку.