«Подвигу українських добровольців - слава»

13 березня напередодні святкування Дня українського добровольця у Кіцманській дитячій районній бібліотеці провели патріотичну бесіду під назвою «Подвигу українських добровольців - слава» для учнів Кіцманської районної гімназії.

Цього року Україна уперше відзначає День українського добровольця. Його встановили з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ще декілька років тому ми не особливо звертали увагу на вислів «Слава Україні! – Героям слава!». Тепер він набув особливого змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з "того світу", волонтери, на плечах яких тримається наша армія.

Мешканці Кіцманщини низько кланяються справжнім героям і патріотам України: Тетяні Тучак (смт. Лужани), Андріяну Арсьонову (с. Мамаївці), Юрію Савчуку (с. Ставчани), Олександрові Шаху (смт. Неполоківці), Дмитру Бізюку (смт. Неполоківці).