“Ім'я якій — жінка”

 “Ім'я якій — жінка”, - так називався масовий захід, що відбувся 8 березня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Розпочалося дійство з привітання місцевого директора будинку культури Октавіана Верстюка. Усі з нетерпінням чекали початку концерту, і ось зазвучали фанфари, а на сцену вийшли ведучі Антон Бельцик, Іван Вербильчук та Максим Чорней. Полилися щирі слова про жінку-мати , про жінку-трудівницю, дружину, сестру, подругу , бабусю . Пісню “8 березня” виконав дует у складі Ангеліни Семенюк та Ірини Нявчук. Своїм майстерним виконанням присутніх потішили Вікторія Піц, Крістіна Ткачук, Катруся Зав'ялець, соло на сопілці виконала Олександра Шевчук.

Учасники гуртка художнього читання підготували літературні композиції та вірші. Хореографічними композиціями “Цьомчики” та “Веселий рок-н-рол” вітали зі святом учасники молодшої та старшої груп студії народного та сучасного танцю “Сонечко”. На закінчення свята під супровід пісні “Квіти для мами “ учасники концерту дарували живі квіти усім жінкам.