«Пісня буде поміж нас» - 2017

26 лютого у Кіцманському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся традиційний районний дитячий конкурс української естрадної пісні «Пісня буде поміж нас», присвячений 68–й річниці від дня народження Володимира Івасюка.

Конкурс проводився з метою популяризації пісенних та музичних творів професійних українських композиторів, композиторів та поетів Кіцманщини, пошуку і розкриття творчих здібностей молодих виконавців та авторів, їхнього внеску у відродження, збереження й розвиток національної культури і творчої спадщини Володимира Івасюка.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 24 виконавці естрадного співу - учасники гуртків, що діють при клубних закладах району та учні музичних шкіл. Більшість з них продемонстрували належний рівень виконавської майстерності, чистоту інтонування, артистичність та високу сценічну культуру.

Перше місце та стипендію імені В. Івасюка отримала Мирослава Стабрин (с. Ставчани). Друге місце розділили Павло Кав’юк з Кіцманя та Даніела Хоміга з Мамаївців. На третьому місці Вікторія Піц (с. Драчинці), Олеся Волощук (с. Іванківці) та Анна Гурин Анна (м. Кіцмань).

За участь у конкурсі всі учасники отримали подяки, а переможці були нагороджені дипломами.

«Пісня буде поміж нас» - 2017