Нагородження драчинецьких футболістів

29 січня у будинку культури села Драчинці Кіцманського району відбувся урочистий масовий захід з нагоди нагородження срібних призерів першості Кіцманського району з футболу серед юнаків (ю-18) у сезоні 2016 року - гравців футбольної команди «Сокіл», який підготували і провели працівники місцевого будинку культури спільно з керівниками команди.

На заході були присутні драчинецький сільський голова Корниль Прокопець, голова Кіцманської районної федерації футболу, арбітр ФІФА Василь Маковій. Перед початком заходу сільський голова оголосив хвилину мовчання з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут. Урочисту програму продовжили ведучі - Октавіан Верстюк та Світлана Попович, які й запросили на сцену «винуватців» свята - гравців команди «Сокіл». З вітальним словом до присутніх звернувся Василь Маковій, який провів церемонію нагородження гравців команди «Сокіл» медалями та дипломами, а капітанові команди Євгену Урсуляку вручив кубок.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих сільських спортсменів, які відійшли у Вічність. Вітали спортсменів, тренерів та увесь футбольний актив Драчинців сільський голова, тренер УЄФА Іван Чобан, які нагородили кращих гравців команди Максима Маєвського, Романа Гузака, Валентина Михайлюка, Олега Сороцького та Євгена Урсуляка грошовими преміями, а віце-капітан команди Андрій Бельцик у своєму виступі поділився планами на наступний футбольний сезон та запевнив, що команда боротиметься за найвищі нагороди. На завершення свого виступу він виконав ліричну пісню на англійській мові.

Продовжили музичні вітання піснями на футбольну тему Крістіна Ткачук та Вікторія Піц, хореографічні композиції виконали учасники танцювальних колективів «Драчинецький сувенір», «Пролісок», «Ексклюзив», молодша і старша групи хореографічної студії «Сонечко». Іван Вербельчук потішив гуморескою П. Глазового «Як ми з кумом футболістами були». Протягом заходу на екрані демонструвалися слайди, присутні також переглянули відеофільм «Як драчинецькі козаки у футбол грали». На завершення всі учасники зробили спільне фото на згадку.