“З Новим роком, дітвора!”

Вже стало доброю традицією кожного року в будинку культури села Драчинці Кіцманського району влаштовувати захоплююче новорічне дійство для дітей та їхніх батьків. Цього року захід відбувся 2 січня.

Того дня більше сотні маленьких жителів Драчинців завітали на свято разом з батьками, бабусями та дідусями. Їх щиро вітав з новорічно-різдвяними святами директор будинку культури Октавіан Верстюк. Згодом зала будинку культури перетворилася на країну дитячих мрій. Казка… Скільки привабливого, захоплюючого у цьому слові для дітей та дорослих. Адже вона – це чари, незвичайні перетворення, багато несподіванок, щось таємниче, а найголовніше – неодмінно щасливий фінал, коли добро перемагає зло.

Чудову театралізовану казку «З Новим роком, дітвора!» підготували для малечі керівники та учасники аматорських колективів місцевого будинку культури. Щасливі обличчя маленьких глядачів - це найвища нагорода для усіх, хто влаштував це дійство. Дід Мороз (Октавіан Верстюк ) та Снігуронька (Вікторія Піц), учасники аматорського театрального колективу радо зустрічали дівчаток й хлопчиків, а потім усі разом запалювали яскраві вогники на красуні-ялинці. Захоплюючі конкурси, дружні хороводи та веселі пісні довкола ялинки подарували море позитиву усім присутнім. У новорічному дійстві взяли участь й інші казкові герої - кролики, ведмедики, гномики (вихованці танцювального колективу “Сонечко-2”), сніжинки, курчата (вихованці танцювального колективу “Сонечко - 1”), пірати, бабусі- ягусі, Чахлик (учасники аматорських танцювальних колективів “Драчинецький сувенір”,”Пролісок”,”Ексклюзив”, вітальної групи), а також солісти-вокалісти будинку культури. Кожен з маленьких гостей отримав від Діда Мороза та Снігуроньки новорічний подарунок.