"До нас іде Миколай"

 Учасники народного аматорського театру будинку культури села Драчинці Кіцманського району (режисер – Октавіан Верстюк ) разом зі своїм супутником - дитячим аматорським театральним колективом (керівник – Людмила Верстюк) казкою "До нас іде Миколай" вітали дітлахів села Драчинці з величним святом - днем Святого Миколая.

18 грудня для гуртківців місцевого будинку культури відбулося святкове дійство. Окрім казки були пісні, танці й вірші, які лунали від дітей Святому Миколаю. І помандрував Миколай Драчинцями на зустріч із дітьми… 19 грудня він завітав до учнів молодших класів Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст., де його зустріли віршами та піснями. Згодом святий завітав до вихованців ДНЗ Драчинецького ДНЗ “Теремок”, де його із захопленням вже чекала малеча.

Протягом цих святкових днів актори переносили глядача у чарівний світ казки, в якому дівчатка та хлопчик (Іванка Сташко, Ірина Піць та Юрій Сташко) йшли на зустріч Зірочці (Крістіна Ткачук), але їм постійно перешкоджав Бісик (Іван Вербельчук), аж доки на допомогу не стали Янголи (Інна Чорней, Ірина Нявчук, Катерина Піць, Анастасія Колесник, Віталіна Ліварюк), які й допомогли Зірочці освітити дорогу Святому Миколаю (Октавіан Верстюк).