Працівників культури Кіцманщини привітали з професійним святом

9 листопада у Кіцманському РБНТД вітали з професійним святом працівників культури району. Кращих з них нагородили почесними грамотами, подяками та, звичайно, гарячими оплесками.

З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей. Щирі вітання та подяку за майстерність, відданість й любов до своєї праці колегам адресували начальник відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Оксана Тощук і головний спеціаліст управління культури Чернівецької ОДА Ігор Сорокоумов.

У свою чергу вдячність за відчутну підтримку галузі висловили народному депутату Івану Рибаку та керівникам органів місцевого самоврядування, які також вручили нагороди культпрацівникам різних населених пунктів Кіцманщини.

Колоритні й неперевершені художні номери та гарний святковий настрій дарував усім присутнім Заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю ім. А. Кушніренка Чернівецької обласної філармонії (художній керівник і головний диригент – народний артист України Ярослав Солтис). Учасників та гостей урочистостей своїм яскравим виступом потішив народний аматорський оркестр духових інструментів Кіцманського РБНТД, керівник - Владислав Курчак.