Звіт аматорських колективів у Шипинцях

16 жовтня у селі Шипинці Кіцманського району відбувся звіт аматорських колективів місцевого будинку культури, присвячений Дню Захисника України.

У цей важкий для України час шипинчани під керівництвом сільського голови В. Нявчука зробили свій гідний внесок у волонтерський рух Кіцманщини, за що районний волонтерський центр разом із головою районної спілки учасників АТО С. Николайчуком вручили йому орден та подяку за розбудову України. Привітав усіх присутніх на заході сільський голова В. Нявчук. Він запропонував вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні та героїв, які загинули на Сході України хвилиною мовчання. Кожному учаснику АТО голова вручив грамоту та грошову винагороду.

Урочисту концертну програму підготували директор місцевого будинку культури, заслужений працівник культури України В. Мошук, художні керівники Л. Гарматюк та І. Кобилянська-Григоряк спільно з учнями Шипинського ЗНЗ. Учні 9 класу П. Мангер та В. Ілюк прочитали вірш про невідомих героїв. Потішили своїми виступами учасники народного аматорського вокально-інструментального гурту “Струни серця”. Ніби оживала сцена під час виступу учасників танцювального колективу під керівництвом Л. Гарматюк та молодіжного вокально-інструментального гурту «Сопілочка» під керівництвом І. Кобилянської-Григоряк. Танцювальний дует талановитих сестер Воловідник чудово виконали іспанський танець. А далі глядачі зі сльозами на очах прослухали “Баладу про дві душі” Л. Лєгостаєвої у виконанні вчительки М. Цікал.

Дружніми оплесками присутні в залі зустріли добровольця 10 батальйону територіальної оборони С. Руденка з м. Новоград-Волинського, автора й виконавця власних пісень. Він приїхав в Чернівці разом з київської артисткоюта співачкою І. Труфановою. Вони виступили з концертною програмою для поранених бійців АТО , які зараз лікуються у Чернівецькому військовому госпіталі. С. Руденко прибув в Шипинці на запрошення донеччанина В. Каверіна, який наразі проживає в цьому селі і є учасником гурту “Струни серця”.

Бурними оплесками глядачі зустріли буковинську співачку, талановиту виконавицю естрадної пісні А. Міську, яка виконала пісню “Тече вода”, а згодом на сцені з’явився й талановитий родинний дует родини Міських. У концертній програмі взяли участь солісти О. Жаболенко, А. Кормиш, О. Тащук. На закінчення дійства юна співачка Н. Флорескул виконала пісню “І усе це моя Україна” (сл. І. Семенюка, муз. В. Мошука). Усі охочі мали змогу переглянути тематичні виставки “Україно, незборима зроду! Ти душа великого народу!” та “Герої не вмирають”. Провела захід студентка Буковинського державного медичного університету П. Клепач.