У Кіцмані відкрили Пам’ятний хрест «Борцям за волю України»

14 жовтня у Кіцмані відбулося відкриття Пам’ятного хреста «Борцям за волю України» - воїнам ОУН-УПА, репресованим, жертвам штучних голодоморів, учасникам Революції Гідності. Освячення меморіалу провели настоятелі храмів Кіцманя отці Юрій та Василь.

Мешканців та гостей міста привітали кіцманський міський голова Сергій Булега, народний депутат України Іван Рибак, в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрій Косар, заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей, один з ініціаторів відновлення Пам’ятного хреста  Наталія Білова, голова районної організації Товариства дітей політв’язнів та репресованих Орися Руснак. У своїх виступах вони нагадали присутнім про те, що на цьому місці й раніше був дубовий хрест у пам’ять про жертв голодоморів. Під час промов згадали усіх ініціаторів відновленням та відкриття Пам’ятного хреста, художників та виконавців робіт, меценатів, приватних підприємців Кіцманьщини, які допомогли втілити задум у життя.

Упродовж урочистостей юнаки з жовто-блакитними і червоно-чорними  стягами в руках стояли по обидва боки меморіалу. На завершення заходу до підніжжя Пам’ятного хреста школярі Кіцманського ЗНЗ поклали гірлянду з гілок ялини, а всі охочі - квіти й свічки.